post_parent): $temp_content = $post->post_content; $temp_content = explode("

",$temp_content); $temp_content = $temp_content[1]; $temp_content = explode("

",$temp_content); $temp_content = $temp_content[0]; $temp_content = strip_tags($temp_content); $temp_content = trim($temp_content); $authors = explode(",",$temp_content); ?> post_title));?>"> $value): ?> "> "> "> post_content); while ($parser->parse()) { if (($parser->iNodeName=="a")&&(substr_count($parser->iNodeAttributes['href'],".pdf")>0)): ?>

Марковський О.П., Терещенко С.Ю.

Стаття присвячена проблемі підвищення ефективності виправлення двократних помилок передачі даних в каналах зі спектральною модуляцією за рахунок спрощення та прискорення обчислень, пов’язаних з корекцією помилок.

В роботі запропоновано, теоретично обґрунтовано і досліджено підхід до корекції багатократних помилок в каналах зі спектральною модуляцією на основі позиційних корегуючих сум, що дозволяє визначати позиції спотворених символів та вектори їх спотворення без перебору всіх символів блоку. Детально представлено математичну ідею методу та процедури виявлення та корекції помилок. Використання процедури корекції помилок ілюструється прикладами. Наведено теоретичні та експериментальні оцінки ефективності запропонованого методу.

Завантажити (pdf)